Која е најбараната девојка на ОнлиФанс која заработува 50 000 долари месечно?

Вега Перез, попозната како Prvega28, е една од најбараните девојки во моментот во светот на ОнлиФанс.

Таа има 23 години, а откако направи интервју со јутјуберот Мостопапи во 2021 година, манекенката уште повеќе го зголеми својот престиж во светот на сексуалните содржини.

Вега започнала во овој свет со објавување реклами на интернет со цел да ги натера луѓето да платат за да ја видат неа и нејзиното момче како водат љубов.

„Мојот дечко живееше во Валенсија, а јас во Саламанка, тој доаѓаше секој викенд и беше многу скапо, па размислувавме како да ги покриеме трошоците, и така луѓето почнаа да плаќаат и тоа многу“, детализира манекенката.

„Заработувам околу 54.000 долари за еден месец“, објасни шпанската манекенка.

Сепак, таа не поставува само содржини на OnlyFans, бидејќи има и свој канал на YouTube, како и голем број рекламни соработки.

Конечно, во последните неколку години таа влезе во светот на филмовите за возрасни, каде што исто така е барана.

Првега има повеќе од 300.000 следбеници на Инстаграм и речиси 90.000 на Твитер.

Всушност, таа е една од најпребаруваните луѓе на интернет и нејзините слики и секс видеа не остануваат незабележани од никого, доколку се заинтересира за сексуална содржина.

Првега28 е веќе во пантеонот на великаните на ОнлиФанс и со нејзината континуирана содржина изгледа речиси невозможно е да биде надмината.