Александра Николиќ и Филип Цар буквално ги “искршија“ креветите! (ВИДЕО)

Александра Николиќ и Филип Цар решија да си поиграат „игри за возрасни“ под јорганот по веселата забава што се одржа вчеравечер.

Имено, тие двајца започнаа како никогаш досега невидена жешка акција од која се тресеа ѕидовите на “белата куќа“ . Двајца љубовници во „Задруга“ оддамна не си размениле толку разновидни пози. Од Шимановци одекнуваа воздишки, а дел од жестоката акција која не досега не се памети погледнете во продолжение!

Александра и Цар во „еротско родео“ какво не паметите, во кое „напалените“ љубовници буквално ги „искршија“ креветите!